Gmail hesabımdan tüm cihazlardan nasıl çıkış yaparım

Gün içinde farklı bilgisayarlardan Gmail'e şarkı söylüyorsunuz ve şarkı söylemeyi mi unuttunuz? Veya Gmail hesabınızdan herkese açık bir bilgisayardan çıkış yapmayı mı unuttunuz? İşte hepsi bir arada düzeltme, herhangi bir yerden gmail hesabınızdan çıkış yapın. Gmail'de uzaktan çıkış özelliği bu gibi durumlarda oldukça kullanışlıdır ve tüm aktif oturumları herhangi bir bilgisayardan veya cep telefonundan sonlandırmanıza olanak tanır. Gmail'i başka bir bilgisayarda oturum açmış halde bıraktıysanız, uzaktan çıkış yapmak için hızlı ve kolay bir çözüm var.Gmail'den otomatik olarak çıkış yap

  • Önce, ev bilgisayarınızdan Gmail'e giriş yapın
  • Gelen kutunuzu aşağıya, Gmail'in hesabınıza en son giriş yaptığınızda görüntülediği ekranın sağ alt kısmına kadar kaydırın.

check-last-account-activity-details

  • Ayrıntılar bağlantısını tıklayın, son oturumların tümünü içeren yeni bir pencere açılır ve hepsini sonlandırmak için bir düğme açılır.
  • Birisi şüpheli bir konumdan hesabınıza giriş yaparsa, Google size bir uyarı gönderir.
  • Ancak, bu oturumları incelemek ve endişelenmeniz gereken herhangi bir etkinlik veya artık erişim vermek istemediğiniz uzun süredir unutulmuş uygulamalar olup olmadığını belirlemek için biraz zaman ayırabilirsiniz.

Gmail


Bu Ayrıntılar ekranında, Diğer Tüm Oturumları Kapat düğmesi bulunur. Başka bir bilgisayardan çıkış yapmayı unuttuysanız tıklayınGmail'den Nasıl Uzaktan İmzalayacağımızı Görün.

Umarım bu Cortical sizin için yardımcı olacaktır.