ExpressVPN incelemesi 2020 - PC için en hızlı en hızlı VPN | 30 Gün Risksiz Deneyin

Eğer kullanıyorsanız VPN hizmetleri İnternet bağlantınızı güvenli bir şekilde kullanmak için, ExpressVPN. Bu VPN servis sağlayıcısı, pazarda yüksek ses getirmektedir. Bununla birlikte, ExpressVPN'in hızı, güvenliği ve performansından hala emin değilseniz, endişelenmek için tüm haklara sahipsiniz çünkü her şirket en iyisi olduğunu iddia ediyor, ancak iddialarından sadece birkaçı duruyor. Öyleyse, ExpressVPN'in iddialarını test etmek istiyorsanız, hadi özeti okuyalım ExpressVPN incelemesi.Başlamadan önce VPN nedir? Ve bununla ne yapabilirsiniz?Gönderi İçeriği: -

ExpressVPN İncelemesi

Hızlı Hızlar, Güçlü Şifreleme ve Her Yerden Sınırsız Web Erişimi için popüler olan, piyasadaki en iyi yıldırım hızlı, kayıt içermeyen VPN proxy hizmetlerinden biri! Sadece birkaç dokunuşla internette güvenli ve anonim olarak gezinebilirsiniz. Web sitelerinin engelini kaldırın ve tüm cihazlarınızı koruyun.

Neden ExpressVPN

ExpressVPN Fiyatlandırması ve Planları

ExpressVPN, basit bir fiyat aralığı ile İngiliz Virgin Adaları merkezli bir VPN sunucusudur. Aylık fatura aralığı 12,95 ABD doları ile başlayan yalnızca üç planla birlikte gelir. Bu, NordVPN’in aylık planı gibi diğer rakiplerine kıyasla biraz pahalı olabilir. 11,95 $ VyprVPN’in sınırlı özelliklere sahip ürünü 8,97 $ ’dır. Ancak, altı aylık plana kaydolursanız, aylık ücretiniz oldukça makul olan 9,9 dolara düşecektir.

Ancak, eğer bu bağlantıdan yıllık plana kaydolun o zaman fiyatınız fazladan 6,67 $ 'a düşecektir, bu da doğrudan% 49 indirim anlamına gelir. Ek olarak, şirket yıllık planla birlikte 3 aylık ücretsiz VPN hizmeti sunuyor, bu nedenle birinci sınıf kaliteli hizmetleri almak oldukça güzel bir anlaşma. Ayrıca her abonelik 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, böylece hizmeti risksiz deneyebilirsiniz.

Express VPN% 49 İndirim bağlantısı, ilk 15 ay için 99,95 ABD doları

ExpressVPN özel teklifi

EXPRESSVPN ÖZEL% 49 İNDİRİM + 3 AY ÜCRETSİZ

ExpressVPN Gizlilik

Gizlilik, her VPN hizmetinin ana özelliğidir, bu nedenle her şirket en iyi gizlilik özelliğine sahip olduğunu iddia eder. Ancak, yalnızca birkaç VPN servis sağlayıcısı, kullanıcılarına tam gizlilik sunabilir. Ve ExpressVPN, en özel sunuculardan biridir. Şirket, kontrol kanalını şifrelemek için AES-256-CBC ile 4096-bit SHA-512 RSA sertifikası ve veri ağını korumak için HMAC (Karma Mesaj Kimlik Doğrulama Kodu) kullanıyor.

Gibi özelliklerin desteği Mükemmel İletim Gizliliği sunucuya her bağlandığınızda yeni gizli anahtar oluşturacağı ve her altmış dakikada bir otomatik olarak değiştireceği için bu sunucuyu çok güvenli hale getirir. Bu nedenle, sunucunuz bir şekilde saldırıya uğradıysa, bilgisayar korsanı yalnızca son 60 dakikaya ait verileri alabilecektir.

DNS desteği, ExpressVPN tarafından sunulan bir başka şaşırtıcı gizlilik özelliğidir. DNS sızıntı koruması, çevrimiçi etkinliklerinizin verilerinin tünelden sızmasını önleyecektir. Bu sunucunun sunduğu büyük bir avantajdır.

ExpressVPN Ağ Kilidi özelliği (kapatma anahtarı)

ExpressVPN, acil anahtarını Ağ Kilidi olarak adlandırır. Ağ Kilidi özelliği verilerinizi şu şekilde güvende tutacaktır: VPN bağlantısı kesilirse tüm trafiği engelleme. Bu, her veri paketinin şifreli ve güvenli kalmasını ve gerçek IP adresinizin her zaman korunmasını sağlar.

Ağ Kilidi özelliği şu anda aşağıdaki uygulamalarda mevcuttur:

 • pencereler
 • Mac os işletim sistemi
 • Linux
 • Yönlendiriciler

RAM disk modunda çalışan tüm sunucular (TrustedServer özelliği)

Nisan 2019'da ExpressVPN büyük bir yeni ağ güncellemesini duyurdu: ağdaki tüm sunucular RAM disk modu, ile sabit sürücüde saklanan hiçbir şey yok. ExpressVPN, TrustedServer olarak bu ağ güvenliği standardına atıfta bulunur ve gerçekten büyük bir avantajdır.

Coğrafi Olarak Engellenen Web Sitelerine Erişim

ExpressVPN'in bu özelliği, coğrafi olarak engellenen web sitelerine kolayca erişebileceğiniz yerlerde çok kullanışlıdır. Örneğin, ABD dışında yaşıyorsanız, bu sunucuya bağlanarak en sevdiğiniz Netflix şovlarının keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

Netflix için Expressvpn nasıl kurulur

 1. ExpressVPN'e Kaydolun> ExpressVPN uygulamasını indirin ve yükleyin
 2. Herhangi bir ABD sunucusunu seçin
 3. Mevcut Netflix hesabınızla giriş yapın> İzlemeye başlayın!

Netflix'e erişim konusunda hala sorun yaşıyorsanız, ki bu şu anda yapmamalısınız, her zaman 7/24 erişilebilen Canlı Sohbet Desteği ile iletişime geçebilirsiniz.

Netflix için Expressvpn

Bölünmüş tünelleme özelliği

Bölünmüş tünelleme, hangi uygulamaların VPN tünelinden geçeceğini ve hangilerinin VPN'i normal (şifrelenmemiş) internete atlayabileceğini seçmenize olanak tanır.

Bu özellik, Windows ve Mac OS istemcilerinin ayarlar alanında bulunabilir. Varsayılan olarak, tüm trafik ve uygulamalar VPN üzerinden yönlendirilir. Ayarlarda üç farklı seçenek seçebilirsiniz:

 • Tüm uygulamalar VPN kullanır
 • Seçili uygulamaların VPN'i kullanmasına izin verme
 • Yalnızca seçili uygulamaların VPN'i kullanmasına izin ver

İkinci veya üçüncü seçeneği tıklarsanız, belirli uygulamaları seçmenize izin veren bir açılır pencere belirir.

EXPRESSVPN ÖZEL% 49 İNDİRİM + 3 AY ÜCRETSİZ

ExpressVPN Günlük Tutmama politikası

Çevrimiçi olursanız ve diğer VPN servis sağlayıcılarının web sitesini kontrol ederseniz, hiçbir servis sağlayıcının net bir kayıt politikası olmadığını görürsünüz. ExpressVPN burada biraz farklı bir performans sergiliyor. Web sitesinin ön sayfasında günlüğe kaydetme özelliklerinden bahsedilmez, ancak Özellikler sayfasını keşfederseniz, şirketin günlük kaydı politikalarını okuyabilirsiniz. Hizmet sayfaları, sunucuyla bağlandığınızda hizmetin günlük etkinliklerinizin kaydını tutmadığını gösterir. Sunucu, IP adresinizin veya ziyaret ettiğiniz diğer web sitelerinin veya sayfaların kaydını tutmaz.

ExpressVPN güvenlik özellikleri

ExpressVPN Performansı

Hız, VPN hizmetlerinin çok önemli bir faktörüdür ve hız gerekçesiyle ExpressVPN iyi bir sicile sahiptir. Farklı profesyoneller, hizmet performansını ayrı bağlantılarda test ettiklerinde, her sunucunun iki ila beş saniyelik zaman dilimi içinde hızlı bir şekilde bağlandığını ve hiçbir sunucuda bağlantı hatası olmadığını gördüler. Bununla birlikte, gecikme bazen bir sorun olabilir, ancak mükemmel bir hız elde ettiğinizde bu tamamen önlenebilir.

Android ve iOS için uygulama

ExpressVPN, hem Android hem de iOS için en iyi seçeneklerden biridir ve OpenVPN protokolünü ve güvenli tünellemeyi kullanmanızı sağlar. Çoğu VPN sağlayıcısı, mobil cihazlarda sundukları VPN protokolleriyle sınırlıdır. Bu özellikle çoğu VPN'in yalnızca IPSec / IKEv2 protokolünü desteklediği iOS için geçerlidir.

ExpressVPN, hem Android hem de iOS (iPhone ve iPad'ler) için güvenli 256 bit şifrelemeye sahip tam işlevli OpenVPN uygulamalarına sahiptir. İOS ile OpenVPN ve IPSec / IKEv2 protokolleri arasında seçim yapabilirsiniz. ExpressVPN Android uygulaması yalnızca OpenVPN protokolünü kullanır.

ExpressVPN Çin'de çalışıyor mu?

Doğru cevap evet, ExpressVPN Çin'de çalışmaya devam ediyor.
Çin'de ExpressVPN kullanmak için, Çin tarafından belirlenmiş sunuculardan birine bağlanmanız yeterlidir. Bu sunucular, VPN uygulamasıyla otomatik olarak bir gizleme protokolü kullanır ve böylece VPN trafiğini normal HTTPS şifrelemesi olarak gizler. Bu, Büyük Güvenlik Duvarı ve sansür çabalarından kolayca geçer.

ExpressVPN, bilgisayar, akıllı telefon, yönlendirici veya tablet gibi tüm cihazlarınızda sorunsuz çalışır. ExpressVPN'i sınırsız sayıda cihazda kullanabilirsiniz, ancak beş taneyle sınırlıdır eşzamanlı aboneliğinizle herhangi bir zamanda bağlantı.

Erişebilirsiniz 24/7 canlı sohbet doğrudan sağ alt köşedeki web siteleri aracılığıyla destekleyin.

ExpressVPN artıları ve eksileri

Artıları:

 • Sunucuların çoğu için yüksek hız
 • Güçlü şifreleme
 • Kullanıcı dostu platform
 • Mükemmel özel destek
 • Netflix, BBC iPlayer ve daha fazlasıyla çalışır

Eksileri:

 • Diğerlerinden daha pahalı, ama kapabilirsin % 49 indirim + 3 ay ücretsiz yıllık plan için.

Sonuç

VPN servis sağlayıcınızdan yüksek hız, yüksek performans ve güçlü güvenlik arıyorsanız, ExpressVPN şüphesiz sizin adamınızdır. Dolayısıyla, parayı bir sorun olarak görmüyorsanız, ExpressVPN'i bugün edinmeli ve birçok iyi özelliğin keyfini çıkarmalısınız. Ve ExpressVPN incelememizden memnun kaldığınızı umuyoruz.

Express VPN% 49 İndirim bağlantısı, ilk 15 ay için 99,95 ABD doları

Ayrıca şunu okuyun: