En İyi VPN Kupon Kodları Kara Cuma 2020, Acele Edin En İyi Teklifi Yakalayın!

Sanal Özel Ağ (aka VPN) kullanmak, İnternetteki gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumanın en akıllı yoludur. Ayrıca, konumunuzdan bağımsız olarak istediğiniz içeriği kolaylıkla görüntüleyebilmeniz için coğrafi kısıtlamaları aşmanıza da olanak tanır.Bir VPN edinmek, seçtiğiniz sağlayıcıya bağlı olarak size ayda birkaç dolara mal olacak. Neyse ki, piyasada cömert bir indirimden yararlanmak için ödeme sırasında kullanılabilecek kupon kodlarına sahip birçok VPN var.

İndirimli bir VPN hizmeti satın almak istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu yazıda en iyisini vurgulayacağız VPN kupon kodları en tanınmış sağlayıcılardan bazılarından. Öyleyse, daha fazla uzatmadan başlayalım:Gönderi İçeriği: -

Kaçırmak İstemeyeceğiniz En İyi 5 VPN Kupon Kodu!

VPN kuponları

PureVPN

PureVPN, 141'den fazla ülkede 2.000'den fazla sunucu ve 300.000'den fazla anonim IP'ye sahip Hong Kong merkezli bir VPN hizmetidir. İnternet Öldürme Anahtarı, DNS Sızıntı Koruması, Bölünmüş Tünelleme, Ozon, Yerçekimi, vb. Gibi, tümü çevrimiçi deneyiminizi geliştiren çok sayıda özellik sunar. Ek olarak, çevrimiçi etkinliklerinizin herhangi bir kaydını tutmaz.

Diğer önemli noktalar şunları içerir:

 • Tarayıcı uzantıları, Netflix ve diğer popüler yayın hizmetlerinin engelini kaldırır.
 • Trustpilot'ta 9.5 / 10 olarak derecelendirilmiştir.
 • 31 günlük para iade garantisi
 • Tek bir hesapla 5 çoklu oturum açma.

PureVPN’in 1 yıllık planında% 73 tasarruf edin. Anla buraya.

NordVPN

NordVPN, Double VPN ve CyberSec gibi bir dizi gelişmiş özellikle birlikte gelen Panama tabanlı bir VPN hizmetidir. 60'tan fazla ülkede 5.000'den fazla sunucudan oluşan küresel bir ağ ile, bölgenizde kısıtlanmış web sitelerine ve içeriğe bir düğmeyi tıklayarak erişmenizi sağlar. Dahası, katı kayıt tutmama politikası, gönül rahatlığıyla gezinebileceğiniz, indirebileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz anlamına gelir.

Diğer önemli noktalar şunları içerir:

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer vb. Gibi popüler yayın hizmetlerinin engelini kaldırır.
 • Cybersecurity Breakthrough Awards 2018'de piyasadaki 'En İyi VPN' olarak ödüllendirildi.
 • 30-gün para iade garantisi.
 • Tek bir hesapla 6 çoklu oturum açma.

NordVPN’in 3 yıllık planında% 75 tasarruf edin. Yakala buraya.

ExpressVPN

İngiliz Virgin Adaları'nda bulunan ExpressVPN, 94 ülkede 2.000 sunucudan oluşan devasa bir ağ sunar. Diğerlerinin yanı sıra Bölünmüş Tünelleme, IP Adresi Maskeleme ve AES 256-bit şifreleme gibi etkileyici özelliklerle doludur. Ek olarak, her zaman büyük bir artı olan bağlantınız veya etkinliğinizle ilgili hiçbir kayıt tutulmaz.

Diğer önemli noktalar şunları içerir:

 • Birçok önde gelen teknoloji web sitesi tarafından en hızlı VPN olarak kabul edilir.
 • Netflix gibi akış web sitelerinin engelini kolayca kaldırır.
 • 30-gün para iade garantisi.
 • Tek bir hesapla 3 çoklu oturum açma.

ExpressVPN’in 1 yıllık planında neredeyse% 50 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın. Yakala buraya.

CyberGhost VPN

Romanya merkezli CyberGhost VPN, dünya çapında 3.000'den fazla sunucuya erişim sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yeni başlayanlar için en iyi VPN'lerden biridir ve Otomatik Kapatma Anahtarı, DNS ve IP Sızıntı Koruması ve sunulan 256 bit şifreleme gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca, katı bir kayıt tutmama politikası izlemektedir.

Diğer önemli noktalar şunları içerir:

 • Piyasadaki en kullanıcı dostu VPN'lerden biri.
 • Tek bir hesapla 7 çoklu oturum açma.
 • 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost VPN'nin 3 yıllık planında% 75 tasarruf edin. Buradan alın.

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi, 33 ülkede 3.000'den fazla sunucudan oluşan bir ağa sahip ABD merkezli VPN hizmetidir. Kullanımı ve kurulumu kolaydır ve SOCKS5 Proxy, Reklam İzleyici-Kötü Amaçlı Yazılım Engelleyici ve 256-bit şifreleme gibi özelliklere sahiptir. Birden çok ödeme seçeneği sunar ve bu listedeki diğer sağlayıcılar gibi etkinliklerinizin hiçbirini kaydetmez.

 1. 2017'de 'En Kararlı VPN' seçildi.
 2. Tek bir hesapla 5 çoklu oturum açma.
 3. 7 günlük para iade garantisi.

Özel İnternet Erişiminin 2 yıllık planında% 58 tasarruf edin. Buradan alın.

Son söz

Umarım, piyasadaki en popüler sağlayıcılardan bazıları tarafından sağlanan en iyi VPN kuponu fırsatları listemizi beğenmişsinizdir. Ancak, bu indirimlerin çoğu çok uzun sürmeyeceği için beklemediğinizden emin olun. En sevdiğiniz VPN hizmetine şimdi çok düşük bir maliyetle kaydolun ve internette tam özgürlüğün tadını çıkarırken gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun!