Ağustos 2020 Toplu Güncellemeler Windows 8.1 ve 7 SP1 için kullanılabilir

Bir sürü ile birliktekümülatif güncellemeler Windows 10 Cihazlar için KB4566782, KB4565351, KB4565349 Microsoft Today ayrıca eski sürümler için KB4571703, KB4571723 birkaç güncelleme yayınladı. Hatırlayabileceğin gibi Microsoft, Windows 7 desteğini sona erdirdi 14 Ocak 2020'de, bu nedenle bu güncellemeler yalnızca Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2 içindir. Şirket ayrıca Windows 7 ve sunucu 2008 için KB4565524, KB4565539'u piyasaya sürdü. Genişletilmiş Güvenlik Güncellemeleri (ESU).Her zaman olduğu gibi, iki farklı güncelleme vardır; aylık bir toplama ve yalnızca güvenlik düzeltmelerini içeren bir yalnızca güvenlik güncelleştirmesi. Aylık toplama Windows Update'ten alınabilse de, yalnızca güvenlik güncelleştirmesinin manuel olarak yüklenmesi gerekir.

Gönderi İçeriği: -Windows 8.1 güncellemesi

Windows 8.1 KB4571703 (Aylık Toplama) ve KB4571723(Yalnızca güvenlik güncellemesi) Güncelleştirme, Windows Uygulama Platformu ve Çerçeveleri, Windows Çekirdeği, Microsoft Grafik Bileşeni, Windows Giriş ve Oluşturma, Windows Media, Windows Kabuğu, Windows Bulut Altyapısı, Windows Temelleri, Windows Dosya Sunucusu ve Kümeleme, Windows Karma Güvenlik güncellemelerini getirir Depolama Hizmetleri, Microsoft Komut Dosyası Motoru ve Microsoft JET Veritabanı Motoru.

Ayrıca, Windows 8.1 KB4571703 (Aylık Toplama), bazı .msi uygulamalarının yüklenmesini engelleyebilecek bir sorunu giderir.

 • Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarında, bir uygulama Kurumsal Kimlik Doğrulama özelliğine sahip olmadığında çoklu oturum açmaya izin veren bir sorunu giderir.
 • Bir SharePoint sitesinden birden çok belgeyi açarken soruna neden olan Microsoft Edge IE modundaki sorunları ele alın
 • Bağlantı bağlantılarını kullanarak göz attığınızda ortaya çıkan Microsoft Edge IE Modu'ndaki sorunu giderir.
 • Microsoft Edge IE Modunda Tarayıcı Yardımcı Nesnelerini yüklemeyle ilgili sorunu giderir.
 • JScript Komut Dosyası Motorunu kullanan belirli uygulamaların yük altında yanıt vermemesine neden olan sorunu giderir.

bilinen sorun:

Küme Paylaşılan Birimi (CSV) üzerindeki dosya veya klasörleri yeniden adlandırmak 'STATUS_BAD_IMPERSONATION_LEVEL (0xC00000A5)' hatası vererek başarısız olabilir

Yine bu güncelleme KB4561666, KB4561673, Windows güncellemesiyle otomatik olarak yüklenir veya güncellemeleri manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

 • Denetim Masası ve ardından Sistem ve Güvenlik.
 • Windows Update'i Açmak için yeşil başlığa tıklayın.
 • Listenin ortasından 'Windows Update' i seçin.
 • Güncellemeleri kontrol et. Ana ekrandaki Güncellemeleri kontrol et düğmesine tıklayın.

Ayrıca, bu güncelleştirme için bağımsız paketi Microsoft Update Kataloğu'ndan indirebilirsiniz. İnternet sitesi.

Windows 7 SP1

KB4571729 Aylık Toplama ve KB4571719 Windows 7 hizmet paketi 1 için yalnızca güvenlik güncelleştirmesi de Windows 8.1 ile benzer değişiklikler içerir

Internet Explorer, Microsoft Komut Dosyası Motoru, Windows Uygulama Platformu ve Çerçeveleri, Windows Uygulamaları, Windows Giriş ve Oluşturma, Windows Çekirdeği, İnternet Bilgi Hizmetleri, Windows Ağ Güvenliği ve Kapsayıcıları, Windows Active Directory, Microsoft JET Veritabanı Motoru ve Windows Depolama ve Dosya Sistemleri.

Ek olarak KB4571729 Aylık Toplama:

 • Bazı .msi uygulamalarını yüklemenizi engelleyen sorunu giderir. Bu, bir cihaz AppData klasörünü bir ağ klasörüne yeniden yönlendiren bir Grup İlkesi tarafından yönetildiğinde oluşur.
 • Bir SharePoint sitesinden birden çok belge açarken Microsoft Edge IE Modundaki bir sorunu giderir.
 • Bağlantı bağlantılarını kullanarak göz attığınızda ortaya çıkan Microsoft Edge IE Modunda bir sorunu giderir.
 • Microsoft Edge IE Modunda Tarayıcı Yardımcı Nesnelerini yüklemeyle ilgili sorunu giderir.
 • JScript Komut Dosyası Motorunu kullanan belirli uygulamaların yük altında yanıt vermemesine neden olan sorunu giderir.

Bilinen sorun

Küme Paylaşılan Birimi (CSV) üzerindeki dosyaları veya klasörleri yeniden adlandırmak 'STATUS_BAD_IMPERSONATION_LEVEL (0xC00000A5)' hatası vererek başarısız olabilir

Bu güncellemeyi yükledikten ve cihazınızı yeniden başlattıktan sonra, 'Windows güncellemelerini yapılandırma başarısız oldu. Değişiklikleri Geri Almak. Bilgisayarınızı kapatmayın ”, güncelleme şu şekilde görünebilir:Başarısız olduiçindeGeçmişi Güncelle.

Şirket, bu sorunun aşağıdaki durumlarda beklendiğini söylüyor:

 • Bu güncelleştirmeyi ESU için desteklenmeyen bir sürümü çalıştıran bir cihaza yüklüyorsanız. Desteklenen sürümlerin tam listesi için bkz.KB4497181.
 • Yüklü ve etkinleştirilmiş bir ESU MAK eklenti anahtarınız yoksa.

Bir ESU anahtarı satın aldıysanız ve bu sorunla karşılaştıysanız, lütfen tüm ön koşulları uyguladığınızı ve anahtarınızın etkinleştirildiğini doğrulayın.

Önemli Not: Windows 7'nin kullanım ömrü sona erdi

Güncelleme (KB4534310, KB4534314) ile Windows 7'nin kullanım ömrü sona erdi. Bu, hala Windows 7 çalıştıran Cihazların artık Microsoft'tan herhangi bir güvenlik güncellemesi ve yaması almayacağı anlamına gelir. Ve şirket tavsiye ediyor Windows 10'u yükseltme en son güvenlik özellikleri ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma için

Microsoftdiyor Windows 7 için özel destek sonu günü 14 Ocak 2020 olacaktır Bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olan teknik yardım ve Windows Update yazılım güncellemeleri artık ürün için mevcut değildir.

Windows 7 yükseltme uyarısı

Windows 7 Kümülatif güncellemelerini indirin

KB4537820 KB4537813 güncellemesini yüklemeden önce microsoft, aşağıdaki Önkoşulları önerir:

Aşağıda listelenen güncellemeleri yüklemelisiniz vecihazınızı yeniden başlatınen son Toplamayı yüklemeden önce. Bu güncelleştirmeleri yüklemek, güncelleme işleminin güvenilirliğini artırır ve Toplamayı yüklerken ve Microsoft güvenlik düzeltmelerini uygularken olası sorunları azaltır.

 1. 12 Mart 2019 hizmet yığını güncelleştirmesi (SSU) (KB4490628). Bu SSU için bağımsız paketi almak için paketi şurada arayın:Microsoft Güncelleme Kataloğu. Bu güncelleme, yalnızca SHA-2 imzalı güncellemeleri yüklemek için gereklidir.
 2. En son SHA-2 güncellemesi (KB4474419) 10 Eylül 2019'da yayınlandı. Windows Update kullanıyorsanız, en son SHA-2 güncellemesi size otomatik olarak sunulacaktır. Bu güncelleme, yalnızca SHA-2 imzalı güncellemeleri yüklemek için gereklidir. SHA-2 güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bkz.Windows ve WSUS için 2019 SHA-2 Kod İmzalama Desteği gereksinimi.
 3. 14 Ocak 2020 SSU (KB4536952) veya daha sonra. Bu SSU için bağımsız paketi almak için paketi şurada arayın:Microsoft Güncelleme Kataloğu.
 4. Genişletilmiş Güvenlik Güncellemeleri (ESU) Lisans Hazırlama Paketi (KB4538483) 11 Şubat 2020'de yayınlandı. ESU lisans hazırlama paketi size WSUS'tan sunulacak. ESU lisanslama hazırlık paketine yönelik bağımsız paketi almak için,Microsoft Güncelleme Kataloğu.

Yukarıdaki öğeleri yükledikten sonra, Microsoft en son SSU'yu (KB4537829). Windows Update kullanıyorsanız, ESU müşterisiyseniz en son SSU size otomatik olarak sunulacaktır.

Üzerinden Microsoft desteği

Bu güncelleştirme, Windows 7 SP1, Windows Server 2008 SP1 çalıştıran ve Microsoft sunucusuna bağlı tüm uyumlu cihazlara Windows Update aracılığıyla otomatik olarak indirilecek ve yüklenecektir. Güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek ve yüklemek için

Windows 7

 1. Başlat'ı açın. Menü. …
 2. Denetim Masası'nı açın. Başlat'ın sağ sütunundaki Denetim Masası'na tıklayın.
 3. 'Sistem ve Güvenlik' e gidin. Yeşil başlığa tıklayın.
 4. AçıkWindows güncelleme. Seç 'Windows güncelleme'Listenin ortasından.
 5. Güncellemeleri kontrol et. TıklaGüncellemeleri kontrol etana ekrandaki düğmesine basın.

Ayrıca, bu güncelleme için bağımsız paketi edinebilirsiniz, şu adrese gidin:Microsoft Güncelleme Kataloğuİnternet sitesi.

Ayrıca şunu okuyun: